0
0
phone-icon
(050) 561-91-63 Замовити дзвінок

Пшенична горілка 10л. купити оптом та в роздріб за низькою ціною в Україні

Хіт продажу
Хіт продажу
0
290 грн.
Хіт продажу
0
290 грн.
Хіт продажу
0
290 грн.
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
0
350 грн.
0
350 грн.
0
350 грн.
0
350 грн.
Хіт продажу
0
350 грн.
0
350 грн.
Хіт продажу
0
350 грн.
0
350 грн.
Хіт продажу
0
350 грн.
Хіт продажу
0
Купити пшеничну горілку 10 літрів в Україні. Пшенична горілка - це безбарвний алкоголь без запаху, що традиційно подається в холодному вигляді. Походження горілки до кінця не відоме. Історики вважають, що горілка була створена в 15 столітті в Ро..
560 грн.

Пшенична горілка 10 літрів з відмінними смаковими характеристиками


Розглядаючи багато країн, варто звернути увагу на те, що серед найбільш популярних алкогольних напоїв на особливу увагу заслуговує пшенична горілка. При необхідності купити пшеничну горілку 10 літрів, реалізувати цей процес за максимально доступною ціновою політикою можна, якщо звернутися за покупкою на нашому інтернет-магазині. Досить велика кількість покупців віддає перевагу саме цьому продукту завдяки великому обсягу, зручній ємності та доступній ціновій політиці. Процес купівлі пшеничного горілки у таких великих містах, як Одеса, Львів, Дніпропетровськ та інші буде максимально простим і зрозумілим.


Пшенична горілка 10 літрів та її особливості


Зважившись купити пшеничну горілку, насамперед кожен потенційний покупець повинен звернути увагу на її незаперечні переваги, пов'язані зі смаковими характеристиками. До таких факторів можна віднести такі:

• смакові характеристики горілки є досить м'якими, що сприяє тому, що в процесі вживання людина не відчуває неприємних відчуттів, які випалюють слизову оболонку ротової порожнини;
• вранці після вживання горілки з високими показниками якості не спостерігатиметься яскраво виражений похмільний синдром, який проявляється ломотою в тілі, головним болем, запамороченням та блюванням;
• продукція досить нейтральна, тому що не має яскраво виражених відтінків запаху. Сам аромат не різкий, але при цьому відчувається досить легко.

Наважившись пшеничну горілку купити в Україні, варто звернути увагу на те, що її можна використовувати не лише як самостійний напій, а й готувати з неї велику кількість алкогольних продуктів, які ідеально підійдуть для святкового заходу. На основі використання такої горілки можна підготувати оригінальні чи традиційні алкогольні коктейлі.

При покупці такого продукту варто звернути увагу на те, що він може поставлятися від різних виробників у різних обсягах та видах тари, що використовується. Найчастіше для транспортування застосовуються картонні тетрапаки, що забезпечують високі показники захисту продукту від такого процесу, як контакт із повітрям та проникнення ультрафіолетового випромінювання. Надалі це сприяє збереженню всіх необхідних смакових характеристик та відмінних показників якості.

Якщо розглядати найзручніший формат, в якому може продаватися пшенична горілка, то сюди варто віднести тетрапак, об'єм якого становить 10 літрів. Для зручності розливу в такому тетрапак додатково передбачено наявність краніка. Завдяки використанню такого краніка є можливість відміряти необхідну кількість горілки. Особливо це актуально для високих тетрапаків. У плані експлуатації це також досить зручно, тому що людині не доведеться постійно нахиляти тетрапак для того, щоб заповнити потрібну ємність.